Ağ Uzmanlığı Kursları

Php nedir
Çağımızda bilişim teknolojilerinin ön plana çıkması ile beraber pek çok insan bu alana yönelmeye başladı. Dolayısı ile bu alanda istihdam açıkları oluşmaya başladı. Sistem uzmanlığı ve network uzmanlığı alanlarında da çok ciddi açıkların meydana gelmesi ile beraber bir takım eğitim programları düzenleniyor ve düzenlenen bu eğitim programları ile beraber sistem uzmanlığı ya da network uzmanlığı gibi alanlar üzerinde kalifiye bireyler için istihdam olanaklarını sunuluyor. Sizlerde bu alanda etkin bir şekilde sonuç elde etmek isterseniz doğrudan alanında uzman ekipler tarafından verilmekte olan eğitimleri değerlendirebilir ya da Bilginç IT Academy eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. Şimdi bu sistemler hakkında temel bilgiler edinelim
Bu eğitimden yararlanacak olan bireylerin MTA eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlamış olmasına özen gösterilmekte ve literatürü takip edebilecek niteliklere sahiptir düzeyde İngilizce bilgisine sahip olması ve bunun yanı sıra işletim sistemleri ile bilgisayar donanımları ve ağ alt yapısı hakkında bilgi sahibi olması aranmaktadır. Eğer bu sistemler hakkında bilgi sahibi değilse de merak eden ve araştırmacı bir kişiliğe sahip olması önem arz etmekte olan durumlar arasında yer alır.

Card image cap
Mesleki İngilizce Dersleri Başladı

Bir çok kaynağa daha kolay ulaşabilmeniz ve yurt dışında da kendi işinizi yapabilmeniz için mesleki ingilizce derslerimiz tam gaz başladı.

Ön Kayıt
Card image cap
Python Dersleri Başladı

Linux üzerinden PYTHON derslerimizle bir çok işletim sisteminde kullanılan python eğitimimize başladık.

Ön Kayıt
Card image cap
Sınıf Kontenjanları Düşürüldü

Ne kadar az kontenjanlı sınıf o kadar iyi iletişim politikamızla sizlere daha iyi hizmet sunmaya başladık.

Ön Kayıt

Tıklayın Sizi Arayalım